Sunati la +40724 032 108 sauRezervati Online ACUM

Cariere

COUNTRY CLUB ANGAJEAZĂ RECEPȚIONER

– HOTEL –

Descrierea postului

Preluarea și înregistrarea rezervărilor de la clienți;
Primirea și cazarea clienților;
Întocmirea actelor necesare cazării clienților, urmărirea și încasarea plăților;
Promovarea serviciilor oferite clienților;
Soluționarea eficientă a tuturor solicitărilor înregistrate;

Cerințe

Studii de calificare în domeniu;
Experiența de minim 1 an pe un post similar;
Cunoașterea pieței de produse hoteliere și a particularităților ei;
Foarte bune cunoștințe de operare pe calculator (Windows, Word, Excel);
Cunoasterea temeinica a doua limbi de circulatie internationala;
Aspect fizic plăcut, prezență agreabilă, amabilitate, solicitudine;
Abilități foarte bune de comunicare și negociere;
Capacitate de a lua decizii rapide, eficiente și responsabile;
Foarte bune abilități de planificare și organizare.

Ce oferim?

Condiţii de muncă într-un mediu profesionist, competitiv şi dinamic, un pachet salarial atractiv, o masă/zi, transport București (punct comun pentru toți angajații)/Country Club.

Dacă vrei să faci parte din echipa Country Club, te invităm să ne trimiţi un CV pe adresa de e-mail: office@clubcountry.ro .
Pentru informații suplimentare ne puteți contacta la nr. de telefon 0724.032.108.

Doar candidaţii eligibili vor fi contactaţi.