Sunati la +40724 032 108 sauRezervati Online ACUM

Cariere

COUNTRY CLUB ANGAJEAZĂ RECEPȚIONER

– HOTEL –

Descrierea postului

Preluarea și înregistrarea rezervărilor de la clienți;
Primirea și cazarea clienților;
Întocmirea actelor necesare cazării clienților, urmărirea și încasarea plăților;
Promovarea serviciilor oferite clienților;
Soluționarea eficientă a tuturor solicitărilor înregistrate;

Cerințe

Studii de calificare în domeniu;
Experiența de minim 1 an pe un post similar;
Cunoașterea pieței de produse hoteliere și a particularităților ei;
Foarte bune cunoștințe de operare pe calculator (Windows, Word, Excel);
Cunoasterea temeinica a doua limbi de circulatie internationala;
Aspect fizic plăcut, prezență agreabilă, amabilitate, solicitudine;
Abilități foarte bune de comunicare și negociere;
Capacitate de a lua decizii rapide, eficiente și responsabile;
Foarte bune abilități de planificare și organizare.

Ce oferim?

Condiţii de muncă într-un mediu profesionist, competitiv şi dinamic, un pachet salarial atractiv, o masă/zi, transport București (punct comun pentru toți angajații)/Country Club.

Dacă vrei să faci parte din echipa Country Club, te invităm să ne trimiţi un CV pe adresa de e-mail: office@clubcountry.ro .
Pentru informații suplimentare ne puteți contacta la nr. de telefon 0724.032.108.

Doar candidaţii eligibili vor fi contactaţi.

Access all of your files on mobile spy your mac anywhere and move them to dropbox